Název školy: English Language Centre York
Webové stránky školy: www.british-study.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 18 let)
Kurzy pro děti: ne
Minimální délka kurzu: 1 týden
Nabídka kurzů: obecná angličtina, příprava na jazykové zkoušky, CELTA/DELTA, příprava pro učitele
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině
Poloha školy: centrum města
Cena:

od 17.890 Kč/ 1 týden 

Cena zahrnuje:  20 hodin týdně kurz, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje:  dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby.

 

01 02 03 04 05

 

Výše uvedené ceny jsou pouze ilustrativní. Variant kurzů i ubytování je velké množství. Vždy záleží pouze na Vašich požadavcích. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

York patří k nejkrásnějším historickým městům Británie. Dějiny tohoto opevněného města ležícího při soutoku řek Ouse a Foss sahají až do doby kolem narození Krista. Stejně jako další významná města na ostrovech založili York Římané, po nich přišli Sasové, Vikingové a nakonec Normani. Když tedy král Jiří VI. prohlásil, že dějiny Yorku jsou dějinami celé Anglie, rozhodně se nemýlil.

Dokladem toho je obrovská koncentrace historických památek, jež ilustrují jednotlivá období. Hlavní historickou dominantou města je katedrála Minster, největší gotická katedrála na severu Evropy. Při pohledu na monumentální stavbu se snad každému návštěvníkovi zatají dech. Kromě úžasného interiéru je katedrála proslulá i překrásnými vitrážovými okny.

Za návštěvu stojí také středověké kostelíky či křivolaké uličky. K zajímavým budovám patří Kupecký dům ze 13. století s pozoruhodným stropem či romantická zřícenina západně od významné katedrály. Pozornost návštěvníků si jistě zaslouží také Railway Museum či muzeum York Dungeon, kde vám bude tuhnout krev v žilách a poznáte, jaké hrůzy skrývala středověká mučidla. Atmosféru z dob Vikingů máte šanci nasát, pokud navštívíte Jorvik Viking Centre. Zkrátka kamkoli v tomto městě zamíříte, bude na vás na každém kroku dýchat historie. K dokonalému zážitku a vychutnání romantické atmosféry už chybí jen posedět v některé z malebných středověkých restauracích.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com