logoSpolečnost Horizonty, s.r.o. se zabývá zprostředkování studia v zahraničí od samého počátku své existence – tedy od roku 2004.

V prvopočátcích jsme navázali kontakt se školou v Irském Dublinu a postupem času jsme začali navazovat kontakty s dalšími školami v Irsku, Velké Británii a Německu. Na přelomu května a června 2005 jsme také uskutečnili první inspekční cestu po školách ve Velké Británii a Irsku, kde jsme poznali vedení jednotlivých škol a zkontrolovali, zda kvalita výuky a kvalita prostředí opravdu odpovídá tomu, co školy nabízejí.  

Snažíme se navazovat spolupráci s dalšími vzdělávacími institucemi i na ostatních kontinentech a do budoucna naši nabídku budeme nadále rozšiřovat.

Inspekční cesty jsou základem kontroly kvality našich partnerských škol. Student si může být naprosto jistý, že neodjíždí do neznáma. Ba naopak. Ještě před odjezdem je student z naší strany vybaven poměrně detailními informacemi o místě, škole a možnostech dalšího vyžití.

Naším cílem není Vám prodat studium na zahraniční škole za každou cenu. Naší filozofií je především všem zájemcům pomoci radou již při výběru pro ně vhodného studijního pobytu s tím, že u každého zájemce o zahraniční studium provádíme v prvopočátku analýzu jeho potřeb a následně doporučíme vhodný studijní program. Důležitá je pro nás především spokojenost klienta s našimi službami před odjezdem, spokojenost s naší partnerskou školou a následné uplatnění nabytých vědomostí a znalostí v praktickém životě.