Název školy: International House Newcastle
Webové stránky školy: www.ihnewcastle.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 16 let)
Kurzy pro juniory: ano (13-17 let)
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů: obecná angličtina, obchodní angličtina, angličtina pro letectví, příprava na jazykové zkoušky, školení pro učitele, CELTA/DELTA
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině, v apartmánech
Poloha školy: centrum města
Cena kurzu pro dospělé:

od 16.300 Kč / 1 týden 

Cena zahrnuje:  20 hodin týdně kurz, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje:  dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby.

Cena kurzu pro juniory:

od 24.690 Kč / 1 týden 

Cena zahrnuje:  20 hodin týdně kurz, učební materiály, kompletní balíček volnočasových aktivit, celodenní výlety, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, poplatky.

Cena nezahrnuje:  dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby.

 

01 02 03 04 05

 

Výše uvedené ceny jsou pouze ilustrativní nabídky. Variant kurzů i ubytování je velké množství. Vždy záleží pouze na Vašich požadavcích. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Newcastle zná mnoho lidí díky jeho fotbalovému mužstvu, z něhož vyšlo několik nejlepších anglických fotbalistů. Ze všech pamětihodností Newcastlu je nejznámější „Millenium Bridge“, který byl až do otevření svého slavného bratrance v australském Sydney největším jednoobloukovým mostem na světě. Právě díky spojení obou břehů řeky Tyne tímto a několika dalšími mosty došlo v posledních letech k propojení města s protilehlým Gateshead a vznikla tak nová část zvaná Newcastle-Gateshead. Město je proslulé obchodním centrem Metro Centre, které nabízí nepřeberné množství obchodů, kde lze sehnat značkové věci za výhodné ceny. Město je též vyhlášené nočním životem a ať už jdete na večeři, do divadla nebo vyrážíte s přáteli ven za zábavou, navštívit musíte čtvrť Quayside, restauracemi, galeriemi a pouličním uměním. Nezapomeňte také na Baltic Centre se současným uměním a koncertní halu Sage Gateshead, která hostí hudebníky z celého světa.

Pravděpodobně jedno z nejslavnějších uměleckých děl v této oblasti severní Anglie je socha Anděla severu, obrovská socha, která vítá návštěvníky přijíždějící do Newcastle-Gateshead.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com