Název školy: BSC London Central
Webové stránky školy: www.british-study.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 16 let)
Kurzy pro děti: ne
Minimální délka kurzu: 1 týden
Nabídka kurzů: obecná angličtina, příprava na zkoušky, letní kurzy
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině, studentská rezidence
Poloha školy: Širší centrum Londýna, výborné spojení do centra
Příkladová cena:

od 20.790 Kč / 1 týden

Cena zahrnuje: 20 hodin týdně jazykového kurzu, společenské aktivity, ubytování v jednolůžkovém pokoji v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby.

 

01 02 03 04

 

Výše uvedené ceny jsou pouze ilustrativní nabídky. Variant kurzů i ubytování je velké množství. Vždy záleží pouze na Vašich požadavcích. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte nám požadovaný termín konání kurzu a požadované ubytování. Připravíme Vám několik variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Londýn je největší a nejrozmanitější hlavní město v Evropě a má každému co nabídnout. Kromě toho, že to je hlavní město Anglie, je to především jedno z hlavních měst financí a obchodu ve světě. Město ležící na řece Temži se může pyšnit jak středověkými památkami a budovami z viktoriánského období, tak také velmi moderní architekturou, která dodává městu jeho nezaměnitelný vzhled. O Londýně by se dalo psát či mluvit hodiny – možná bude lepší, když do města sami vyrazíte a poznáte ho na vlastní kůži. Možná, že jste již viděli dost měst, ale věřte, že do Londýna se budete mít proč se stále vracet a nacházet zcela nové…


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com