Název školy: ELC Eastbourne
Webové stránky školy: www.elc-schools.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 18 let)
Kurzy pro juniory: ne
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů: obecná angličtina, příprava na jazykové zkoušky
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině
Poloha školy: rozlehlé šlechtické sídlo v 10 ha parku - 15 min chůze z centra města
Příkladová cena kurzu pro dospělé:

od 15.500 Kč / 1 týden 

Cena zahrnuje:  25 hodin týdně kurz, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje:  dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby.

 

01 02 03 04

 

Výše uvedené ceny jsou pouze ilustrativní. Variant kurzů i ubytování je velké množství. Vždy záleží pouze na Vašich požadavcích. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Eastbourne je středně velké město na jižním pobřeží Anglie s populací asi 90 000 obyvatel. Toto dříve lázeňské město je dnes jednou z nejoblíbenějších destinací na jižním pobřeží ostrova. Přestože slunečné počasí vám v Anglii ani v létě nikdo nezaručí, Eastbourne drží rekord v počtu slunečních dní. Prázdninové městečko vás nadchne nádhernými plážemi a půvabným okolím. Podél pobřeží se táhnou překrásné útesy Seven Sisters, které přitahují turisty z celého světa. Ve městě panuje uvolněná a srdečná nálada a v noci to tu žije v barech a restauracích. Kulturní nabídka zahrnuje několik kin, galerií, muzeí a divadel. Na pobřežní promenádě a v centru najdete spoustu obchodů, restaurací, kaváren a typických anglických hospůdek. V Eastbourne každým rokem hostuje světový tenisový šampionát v období před slavným Wimbledonem. K dalším sportům, které se zde dají provozovat, patří golf, vodní lyžování, jízda na kole a kolečkových bruslích.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com