Název školy: Concorde International
Webové stránky školy: www.concorde-int.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 16 let)
Kurzy pro děti: ano (12-17 let)
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů:
  • Prázdninové kurzy obecné angličtiny pro děti (do 8 do 17 let věku) v lokalitách:  Ashford, Bath, Canterbury, Folkstone, Rochester
  • Pro dospělé pouze v Canterbury: obecná angličtina, obchodní angličtina, příprava na jazykové zkoušky, CELTA/DELTA, kurzy pro celou rodinu
Možnosti ubytování:

dospělí: hostitelská rodina v jednolůžkovém pokoji, kolej

děti: hotitelská rodina, internátní školy

Poloha školy: centrum města
Cena kurzu pro dospělé:

od 14.490 Kč / 1 týden 

Cena zahrnuje:  15 hodin týdně kurz, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje:  dopravu a cestovní pojištění, transfery.

Výsledná cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den fakturace

Cena kurzu pro děti:

od 22.800 Kč/ 1 týden 

Cena zahrnuje:  20 hodin týdně kurz, balíček společenských aktivit, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, poplatky, výlety.

Cena nezahrnuje:  dopravu, jízdenku městská doprava a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby

 

01 02 03 04 05

 

Výše uvedené ceny jsou pouze ilustrativní. Variant kurzů i ubytování je velké množství. Tato škola nabízí pro juniory různé destinace prázdninových kurzů. Tyto lokality jsou uvedené v tabulce (viz výše). Vždy záleží pouze na Vašich požadavcích. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit svá přání a uděláme vše pro to, abychom je splnili k Vaší spokojenosti.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Canterbury je velmi malebné starobylé město, nacházející se v hrabství Kent. Je sídlem Canterburského arcibiskupství, a primase Anglikánské církve. Historické centrum města obklopují kamenné hradby, uprostřed mu dominuje světoznámá katedrála, jejíž počátky sahají až do 6. století našeho letopočtu. S historií katedrály se pojí i několik významných událostí anglických dějin. Asi největší význam má katedrála jako místo, kde byl zavražděn Thomas Becket, načež se Canterbury stalo významným poutním místem a bylo inspirací pro Canterburské povídky Geoffrey Chaucera. I dnes patří zdejší chrám k nejnavštěvovanějším památkám a poutním místům v Anglii. V centru města vás okouzlí historické domy, jenž v sobě kombinují prvky kamenné, cihlové i dřevěné architektury, dnes přetvořené na různé obchůdky, hostince, muzea. Pokud prahnete po kultuře, pak byste měli vědět, že nejvýznamnějším divadlem a koncertním sálem v Canterbury je Marlowovo divadlo. Protože je městečko sídlem několika univerzit, potkáte tu mnoho mladých lidí. Canterbury je ale především vyhlášeným turistickým cílem, a tak se v jinak čtyřicetitisícovém městečku setkáte s turisty a poutníky z celého světa.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com