Název školy: ELC Brighton
Webové stránky školy: www.elc-schools.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 18 let)
Kurzy pro děti: ne
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů: obecná angličtina, příprava na jazykové zkoušky, CELTA/DELTA, příprava pro učitele
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině
Poloha školy: širší centrum města
Cena:

od 17.590 Kč / 1 týden

Cena zahrnuje: 25 hodin kurzu, ubytování v jednolůžkovém pokoji s polopenzí v hostitelské rodině, poplatky.

Cena nezahrnuje: náklady na dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/GBP v den platby.

Výše uvedené ceny jsou pouze ilustrativní. Variant kurzů i ubytování je velké množství. Vždy záleží pouze na Vašich požadavcích. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a počet týdnů. Připravíme Vám několik variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Brighton je turistické centrum na pobřeží jihoanglické riviéry u kanálu La Manche, v létě hojně navštěvované zejména anglickými turisty. Je to jedno z nejznámějších a nejkosmopolitnějších středisek v Británii. Je také velmi populární mezi studenty ze všech koutů světa. Dominantami města jsou královský palác a nábřeží se světoznámým brightonským molem (Brighton Pier).


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com