Název školy: DIE NEUE SCHULE
Webové stránky školy: www.neueschule.de
Kurzy pro dospělé: ano (od 18 let)
Kurzy pro juniory: ne
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů: obecná němčina, příprava na jazykové zkoušky, odborná němčina, příprava pro učitele
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině
Poloha školy: bývalý západní Berlín, čtvrť Charlottenburg
Příkladová cena: 

€ 865 / 2 týdny 

Cena zahrnuje: 20 hodin týdně kurz, společenské aktivity, učební materiály, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky. 

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den platby.

 

01 02 03

 

Výše uvedená nabídka je nabídka nejčastěji poptávaného kurzu. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Berlín se od sjednocení Německa v roce 1991 stal hlavním městem Spolkové republiky Německo a je druhým největším městem Evropské Unie. První historicky doložené zmínění Berlína pochází z roku 1244. Berlín byl v minulosti tolerantním městem, kde nalezlo útočiště mnoho pronásledovaných uprchlíků. Ve dvacátých letech 20. století se z něho stává evropská metropole s bohatým politickým, vědeckým, a hlavně kulturním životem. Tolerance končí roku 1933 příchodem Hitlera k moci. Po druhé světové válce, kdy město bylo z velké části zničeno, byl Berlín rozdělen do čtyř okupačních zón. Počátkem studené války se Berlín dostal do středu konfliktů mezi vítěznými mocnostmi. Po pádu Berlínské zdi roku 1989 začíná nová kapitola města.

V Berlíně se nachází velké množství kulturních a vědeckých zařízení. Mezi nejznámější památky patří Říšský sněm, Braniborská brána, zámek Charlottenburg, bývalý přechod Checkpoint Charlie, televizní věž chrám Berliner Dom a zříceninu kostela Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, Kurfürstendamm a Alexanderplatz (bývalé „západní“ a „východní“ centrum města).

Berlín se chlubí i rozsáhlými zelenými plochami. K nejznámějším patří např. Tiergarten, ležící téměř v centru města, oblíbený k procházkám.

Berlín je dobře napojen na celoněmeckou i evropskou síť dálnic. Město momentálně disponuje třemi letišti: Tempelhof, Tegel a Schönefeld. Síť městské hromadné dopravy patří k nejhustším mezi evropskými městy. Jedná se o kombinaci metra, městské železnice, tramvajové a autobusové sítě.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com