Název školy: ADK Augsburger Deutschkurse
Webové stránky školy: www.adk-german-courses.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 18 let)
Kurzy pro juniory: ne
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů: obecná němčina, příprava na jazykové zkoušky, TestDAF, příprava pro učitele
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině
Poloha školy: centrum města
Cena:

od 24.290 Kč / 2 týdny 

Cena zahrnuje: 25 hodin týdně kurz, společenské aktivity, učebnice, ubytování v hostitelské rodině se snídaní, poplatky. 

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den platby.

 

01 02

 

Výše uvedená cena je nabídka nejčastěji poptávaného kurzu. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Augsburg je historické a univerzitní město na jihozápadě Bavorska cca 150 km od Mnichova. Město, založené již v římské době, má nádherné centrum města se světoznámým Fuggerovým sídlištěm, které bohatý bankéř založil v 16. století pro sociálně chudé obyvatele města. Další ikonou města je Katedrála Panny Marie a na náměstí Vaši pozornost rozhodně upoutá nádherná radnice. Jednoduše řečeno, chcete-li se učit německy, učte se v místě, kde se mluví velmi čistě a kde Vám ve Vašem snažení pomáhá i nádhera místa, kde se nacházíte.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com