Název školy: EXPANISH BARCELONA
Webové stránky školy: www.expanish.com
Max. velikost třídy / délka hodiny 10 studentů / 50 min
Kurzy pro dospělé: ano (od 16 let)
Kurzy pro děti: ne
Minimální délka kurzu: 1 týden
Nabídka kurzů: obecná španělština, obchodní španělština, lékařská španělština, španělština pro učitele zkoušky DELE, letní kurzy
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině, studentská rezidence (od 18 let)
Poloha školy: Centrum města
Příkladová cena:

€ 870 / 2 týdny 

Cena zahrnuje: 20 hodin týdně kurz, učebnice, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den vystavení faktury.

 

01 02 03 04 05

 

Výše uvedená cena je nabídka nejčastěji poptávaného kurzu. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Barcelona, hlavní město Katalánska, leží na pobřeží Středozemního moře ve východní části Španělska. Je známá především díky originálním stavbám architekta Antoni Gaudího a jeho současníků. K nejznámějším dílům Gaudího patří chrám Sagrada Familia, symbol města a mistrovské dílo, které dodnes není dokončeno. V centru města se nacházejí další Gaudího známé stavby. V parku Güell, odkud je pěkný výhled na město, se nachází muzeum Gaudího a spousta zajímavostí, například kamenné lavičky zdobené barevnými keramickými střepy. Ke slavným kulturně-historickým památkám Barcelony patří také „Gotická čtvrť“, kterou tvoří soubor staveb ohraničený římskými hradbami s dominující gotickou katedrálou sv. Kříže a sv. Eulálie. Středověké loděnice Les Drassanes leží nedaleko přístavu a jsou největším a nejzachovalejším zařízením tohoto druhu. Byly vybudovány ve 14. století a dnes je v nich Námořní muzeum.

Barcelona je sídlem arcibiskupa, má několik univerzit a vysokých technických a obchodních škol. Je důležitým průmyslovým centrem severovýchodního Španělska, přičemž okolní kraj je velice bohatý na suroviny. Město bylo v roce 1992 také dějištěm olympijských her.

Barcelona náleží k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším evropským městům. Svou polohou a blízkostí francouzských hranic je pro mnoho Evropanů snadněji dostupná než Madrid, hlavní město Španělského království.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com