Název školy: EXPANISH BARCELONA
Webové stránky školy: www.expanish.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 16 let)
Kurzy pro děti: ne
Minimální délka kurzu: 1 týden
Nabídka kurzů: obecná španělština, obchodní španělština, lékařská španělština, španělština pro učitele zkoušky DELE, letní kurzy
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině, studentská rezidence (od 18 let)
Poloha školy: Centrum města
Cena:

od  13.490 Kč/ 1 týden 

Cena zahrnuje: 20 hodin týdně kurz, učebnice, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den vystavení faktury.

 

01 02 03 04 05

 

Výše uvedená cena je nabídkou za 1 týden nejčastěji poptávaného typu kurzu. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného

Barcelona, hlavní město Katalánska, leží na pobřeží Středozemního moře ve východní části Španělska. Je známá především díky originálním stavbám architekta Antoni Gaudího a jeho současníků. K nejznámějším dílům Gaudího patří chrám Sagrada Familia, symbol města a mistrovské dílo, které dodnes není dokončeno. V centru města se nacházejí další Gaudího známé stavby. V parku Güell, odkud je pěkný výhled na město, se nachází muzeum Gaudího a spousta zajímavostí, například kamenné lavičky zdobené barevnými keramickými střepy. Ke slavným kulturně-historickým památkám Barcelony patří také „Gotická čtvrť“, kterou tvoří soubor staveb ohraničený římskými hradbami s dominující gotickou katedrálou sv. Kříže a sv. Eulálie. Středověké loděnice Les Drassanes leží nedaleko přístavu a jsou největším a nejzachovalejším zařízením tohoto druhu. Byly vybudovány ve 14. století a dnes je v nich Námořní muzeum.

Barcelona je sídlem arcibiskupa, má několik univerzit a vysokých technických a obchodních škol. Je důležitým průmyslovým centrem severovýchodního Španělska, přičemž okolní kraj je velice bohatý na suroviny. Město bylo v roce 1992 také dějištěm olympijských her.

Barcelona náleží k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším evropským městům. Svou polohou a blízkostí francouzských hranic je pro mnoho Evropanů snadněji dostupná než Madrid, hlavní město Španělského království.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com