Název školy: International House Dublin
Webové stránky školy: www.ihdublin.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 17 let)
Kurzy pro juniory: ano (9-16 let)
Minimální délka kurzu: 2 týdny
Nabídka kurzů: obecná angličtina, příprava na jazykové zkoušky, kurzy pro učitele, CELTA, manažerská výuka
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině, apartmány
Poloha školy: moderní budova v centru Dublinu 
Příkladová cena kurzu pro dospělé:

€ 1095 / 2 týdny 

Cena zahrnuje: 20 hodin týdně kurz, společenské aktivity, učebnice, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky. 

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění. 

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den platby.

Příkladová cena kurzu pro juniory:

€ 1424 / 2 týdny 

Cena zahrnuje: 15 hodin týdně kurz, kompletní balíček volnočasových aktivit, učebnice, 2 celodenní výlety týdně, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, poplatky. 

Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění. 

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den platby.

 

01 02 03 04

 

Výše uvedené ceny jsou nabídky nejčastěji poptávaných kurzů. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Dublin je hlavní a zároveň i největší město Irské republiky, které je centrem veškerého společenského, kulturního a politického dění v zemi.

Hlavní devízou města jsou samozřejmě historické památky, a tak byste rozhodně neměli vynechat některé z dominant města. Tou hlavní je bez pochyby zdejší hrad, katedrála Christ Church, která pochází ze 12. století a zcela zásadní stavbou pro irskou historii je katedrála sv. Patrika. V katedrále je pohřben věhlasný spisovatel Jonathan Swift. Ve městě sídlí i věhlasná univerzita Trinity College, mezi jejíž neslavnější absolventy patří mnoho proslulých literátů včetně Oscara Wilda, Samuela Becketta či již zmíněného Swifta. Za pozornost stojí zámek Leinster House, který sloužil stavitelům známého Bílého domu v USA jako vzor. Výčet pamětihodností Dublinu by nebyl kompletní bez budovy Starého parlamentu, kostela St. Michan´s Church a sídla Irské královské akademie - Academy House. Pro chvíle oddechu po náročné prohlídce města si můžete zajít, samozřejmě kromě posezení v typických irských hospůdkách, ale můžete zde navštívit i pivovar Guiness. Město, které vždy zůstalo hrdé i v těžkých dobách opravdu stojí za zhlédnutí.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com