Název školy: EXPANISH BUENOS AIRES
Webové stránky školy: www.expanish.com
Kurzy pro dospělé: ano (od 16 let)
Kurzy pro děti: ne
Minimální délka kurzu: 1 týden
Nabídka kurzů: obecná španělština, obchodní španělština, lékařská španělština, španělština pro učitele zkoušky DELE, letní kurzy
Možnosti ubytování: v hostitelské rodině, studentská rezidence (od 18 let)
Poloha školy: centrum města
Příkladová cena:

od 12.990 kč/ 1 týden 

Cena zahrnuje: 20 hodin týdně kurz, učebnice, společenské aktivity, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, poplatky.

Cena nezahrnuje: dopravu, transfery a cestovní pojištění.

Cena v Kč se stanoví dle aktuálního kurzu CZK/EUR v den vystavení faktury.

 

01 02 03 04

 

Výše uvedená cena je nabídka za 1 týden nejčastěji poptávaného typu kurzu. Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky odpovídající Vašim potřebám pro studium na této škole, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prosím, sdělte požadovaný termín konání kurzu a typ požadovaného ubytování. Připravíme Vám několik cenových variant Vašeho studia. Pokud máte zájem o kurz šitý na míru, neváhejte nám sdělit své přání.

Při objednání kurzu z této školy do 31.3.2023 od nás dostanete slevu na výuku v daném kurzu ve výši 3% z ceny kurzovného.

Buenos Aires je hlavní a s necelými 2,9 miliony obyvatel zároveň i nejlidnatější město Argentiny. Nachází se na východním pobřeží země, na pobřeží Atlantského oceánu, je nejdůležitějším argentinským přístavem, při společném ústí řek Uruguay a Paraná.

O argentinském hlavním městě se říká, že je malou Evropou uprostřed Latinské Ameriky. K Buenos Aires neodmyslitelně patří dvě věci: tanec a fotbal. Obojí dokáže místní obyvatele spolehlivě rozpálit. I jako turista si můžete užít jejicih pravý jihoamerický temperament. Ohnivé argentinské tango si zatancujete přímo pod okny barevných domečků v proslulé uličce El Caminito.

A odtud je to jen kousek ke slavnému stadiónu La Bombonera, který patří jednomu ze dvou zdejších fotbalových rivalů, klubu CA Boca Juniors, kde hrával i legendární bouřlivák Maradona.

Mezi nejdůležitější místa města patří Plaza de Mayo s budovou Casa Rosada, což je prezidentský palác. Dále zde stojí např. Metropolitní katedrála a budovy zvané Cabildo.

Velmi zajímavým místem je hřbitov Cementario de la Recoleta, který připomíná svými hroby miniaturu města. Spousta kulturních míst je postavených ve čtvrti Palermo, kde stojí botanická a zoologická zahrada, planetárium, dostihová dráha, hřiště na pólo a růžový sad.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com